מי אנחנו ?

WEDOALL – מעניקה לארגון שלכם שירותי ייעוץ וליווי בתחום האדמיניסטרציה. הזמן שלך שווה כסף ואנחנו כאן כדי שלא תבזבז אותו על נושאים שאינם בתחום המומחיות שלך. בזמן שאתם תתעסקו בעיקר ואנחנו נטפל בכל השאר.

חברה WEDOALL מתמחה בתפירת שירותים לפי לקוח. 

בין השירותים- שירותי ייעוץ אדמיניסטרטיבי, שירותי משרד לחברות וארגונים, שירותי ניהול אישי לבכירים ועצמאיים, שירותי גביה, שירותי בק אופיס ושירותי עוזרת אישית במיקור חוץ. 

הצוות המקצועי שלנו

אף אחד לא עושה את זה יותר טוב.  עם הצוות שלנו, המקצועיות והניסיון שלנו,  נוכל לתת לעסק שלך את המענה האדמיניסטרטיבי הטוב ביותר. 
אנחנו עונים לטלפון בחיוך, משיבים למיילים בצורה מדוייקת ומוקפדת ודואגים שהלקוחות שלכם ירצו לחזור.

גלית עסיס

מנכ"לית ומייסדת

בעלת תואר שני בתקשורת עם התמחות באינטרנט ומדיה חדשה, עוסקת בשנים האחרונות בתחום ההסברה, הדרכה, ניהול פרויקטים והפקת כנסים ואירועים. אישה של מילים ואנשים.

 

נעמי מן

מנכ"לית ומייסדת

עורכת דין, עוסקת בתחום משאבי האנוש וניהול ארגונים מזה 13 שנה,  בעלת נסיון במגזר הציבורי. אוהבת אתגרים ניהוליים, מתמחה בתפעול ואדמיניסטרציה, תהליכי עבודה, ייעול תהליכים ועוד. אוהבת אנשים וחשיבה שמובילה לפתרונות יצירתיים.

"אנחנו מכירות, חיות ונושמות את העולם העסקי. אנחנו יודעות שלהיות בעל עסק זה אומר להיות העסק. זה אומר לחשוב את העסק 24/7 ולעבוד שעות ארוכות. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לאזן, בין הבית לבין העסק, בין הרצון להשקיע עוד בשיווק ומכירות לבין הצורך לסיים את כל המטלות. תנו לעצמכם זמן לצמוח - אישית ומקצועית. צוות WeDoAll לשירותכם כדי שאתם תוכלו לאזן. דברו איתנו 🙂
נעמי מן וגלית עסיס
מייסדות ומנכ"ליות

יצירת קשר

נשמח לסייע לכם בכל עיניין. אנא מלאו את הטופס ולנדאג ליצור עמכם קשר במהלך 24 השעות הבאות.