מייעלים את העסק שלך.

שנת 2020 ועולם העבודה (כמו כל השאר) משתנה. יותר ויותר אנשים מעדיפים לוותר על הפקקים ולעבוד מהבית, יותר עסקים חוסכים בעלויות ועובדים מתוך חללי עבודה משותפים ויותר עסקים וחברות בוחרים בשירותים במיקור חוץ.

לשירותים במיקור חוץ כמה יתרונות בולטים. נסקור את העיקריים מהם כאן:

חסכון עובד מעביד

חסכון בהדרכת עובד

הגעתם להחלטה לשכור עובד? חשוב לדעת – השכר שלו מתחיל משכר ברוטו עליו סיכמתם במהלך ראיון העבודה. השכר זה יכול להתבסס על ערך שעה, על פי תעריף יומי או תעריף חודשי (שכר גלובלי).

שכר המינימום הוא 5300 ₪ אליו מתווספות הוצאות נוספות: נסיעות; ביטוח לאומי (כ- 3.5% נוספים מהשכר); הפרשה לפנסיה (כ- 12.25%), פיצויי פיטורים, ימי חופשה (מינימום 12 ימים בשנה), ימי מחלה. WeDoAll חוסכים לך את עלות המעביד. אצלנו אין ימי מחלה, אין ימי חופשה ולא תצטרך לשלם לנו במקרה של סיום חוזה.
WeDoAll מגייסים עבור המשימות שלכם את העובדים הטובים ביותר. העובדים שלנו נבחרים בקפידה. כולם בעלי ידע וניסיון בתחום העיסוק שלנו.

לצוות WeDoAll כל הידע הנדרש על מנת להיענות לצרכים שלכם. איך אנחנו עושים את זה? לאחר פגישת הכרות ולמידת העסק שלכם, אנחנו נבנה עבורכם את התוכנית המתאימה ונכשיר את העובדים ליישום התוכנית. נחסוך לכם זמן יקר של הדרכת עובדים והעברת הידע.
אנחנו בעלי ידע רב בהכשרה והקניית ידע לעובדים. לא תצטרכו להעביר את המידע יותר מפעם אחת.

ניצול מלא של שעות העבודה

צוות מקצועי ומנוסה

צוות WeDoAll יודעים מה הם עושים! 
אצלנו תקבל תמורה מלאה עבור שעות העבודה שלכם. לפני תחילת העבודה המשותפת שלנו, ניפגש ונבנה את תיק הלקוח שלך. נתאים עבורכם את החבילה המותאמת עבורכם ואת העוזרת אדמיניסטרטיבית שמתאימה לכם בדיוק. 
עם תוכנית עבודה, כוח אדם מתאים, וניצוח שלנו על הכל, תקבל ניצול מקסימלי של שעות העבודה עליהן אתה משלם.

אין כמו הצוות שלנו בביצוע מטלות אדמיניסטרציה.
לנו יש את כל הידע הנדרש. שליטה מלאה בכל תוכנות המחשב, ניסיון בעבודה עם כל המגזרים וכל סוגי העסקים.
על מנת שתוכל למקסם את תועלות העסק שלך ולפנות זמן על מנת להרחיב ולשפר אותו אתה זקוק לצוות מקצועי שינצח על כל התפעול היומיומי. אנחנו מושלמים למשימה!