ניהול עמודי פייסבוק וכתיבה שיווקית

תוכנית אסטרטגית

מזל טוב! החלטתם לפתוח עמוד עסקי ברשת החברתית Facebook. רגע לפני שמתחילים לעבוד, לכתוב פוסטים ולהיות יצירתיים כדאי לבנות תוכנית אסטרטגית ולהגדיר קהלי יעד ומטרות.

קביעת יעדים מדידים

איך בודקים שאנחנו בדרך להגשת המטרות?
לצורך כך נציב, יחד אתכם, יעדים מדידים.
תקבלו מאיתנו דוחות חודשיים על ההתקדמות והעמידה ביעדים.

ניהול שוטף של הדף

בנינו תוכנית אסטרטגית לחשיפת המותג בפייסבוק, הגדרנו קהלי יעד, מטרות ואף יעדים. אפשר להתחיל לעבוד! ולאסוף לייקים ומעורבות בדף העסקי שלכם.

עוד שירותי כתיבה שיווקית

כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט

צריכת המידע באינטרנט נמצאת במדד עליה בשנים האחרונות. הבשורה הגיעה לכולם וכיום כל המגזרים מחפשים את המידע דבר ראשון בגוגל. לפני שאנשים יחפשו את השירותים שאתם מציעים הם יחפשו את תחום המומחיות בו אתם נוגעים. לכן חשוב שהאתר שלכם יכיל מידע שמחזק את היותכם מומחים בתחום התוכן הרלוונטי. WeDoAll יכתבו עבורכם קהל היעד שלכם תוכן רלוונטי שימשוך אותו לאתר.

יצירת דפי נחיתה

דף נחיתה הוא דף אינטרנט אליו אנו מכוונים את הגולש להגיע מקמפיין או מודעת פרסום. דף הנחיתה, בשונה מאתר האינטרנט, ממוקד במסר אחד ומכוון את הגולש לפעולת המשך. לדוגמא: השארת פרטים (איסוף לידים), רישום לכנס או יום עיון, השארת משוב (סקר שביעות רצון) ועוד. אנחנו, יחד אתכם, נאפיין את מטרת דף הנחיתה וניצור עבורכם דף שישיג את המטרות.

מוכנים להקים דף פייסבוק עסקי?

מחירים

1000

ש"ח

החבילה כוללת: פגישת הכרות, הכרת קהל היעד והגדרתו, סוג השירות והמוצר,איתור תכנים רלוונטיים, הקמת עמוד חדש,בניית תוכנית שיווקית ופרסום של בין 2-3 +פוסטים שבועיים.

1200

ש"ח

נוסף על החבילה הבסיסית

כוללת החבילה מעקב וניהול

אינטראקציה יומיות עם לקוחות הדף,

הוספת טאבים והקמת דפי נחיתה.

2000

ש"ח

החבילה כוללת גם ניהול קמפיינים.